Lokalizacja

Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ulicy Płockiej 11B, położony jest w urokliwej części Dobrzynia nad Wisłą, z balkonów roztacza się widok na rzekę Wisłę oraz Górę Zamkową.

Góra Zamkowa – stał tutaj Zamek Braci Dobrzyńskich. W sierpniu 1409r. zamek został oblężony przez Krzyżaków – został splądrowany i doszczętnie spalony. Obecnie Góra Zamkowa wznosi się bezpośrednio nad rzeką 40 metrów nad lustrem wody, między dwoma głębokimi wąwozami, które oddzielone są od miasta obniżeniem- śladem dawnej fosy. Z Góry Zamkowej rozciąga się przepiękny widok na Dolinę Wisły.

Budynek znajduje się również w bliskiej okolicy Szkoły Podstawowej, Urzędu Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze.

Najdłuższa rzeka w Polsce i miłość do jazdy rowerem, łączą się tworząc Wiślaną Trasę Rowerową. Część prawobrzeżna trasy w gminie Dobrzyń nad Wisłą:

Granica województwa kujawsko-pomorskiego - Kamienica - Dobrzyń nad Wisłą (8 km) trasy

Dobrzyń nad Wisłą - Włocławek (23 km)

Inwestor: AX-BUD Inwestycje Sp. z o.o.

Firma AX-BUD Inwestycje Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o rodzinnych tradycjach działająca w branży budowlanej od 2010r.. Bogate doświadczenie w realizacji licznych inwestycji pozwala nam świadczyć usługi budowlane na najwyższym poziomie a o naszym zaangażowaniu świadczą rzesze zadowolonych klientów i partnerów biznesowych. Na swoim koncie posiadamy realizację takich obiektów jak budynki mieszkalne wielorodzinne, domy jednorodzinne, budynki użyteczności publicznej czy sklepy. W swej firmie zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, dbając nieustannie o ich rozwój poprzez liczne szkolenia.

Wybierając naszą firmę ominą Państwa wszelkie troski i zmartwienia związane z budową.

Zapewniamy niezmienność ceny po podpisaniu umowy!